X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Młoda krew

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2010 18:15
Coraz częściej młodzi ludzie, gdy skończą 18 lat, zamiast świętować swoje urodziny w pubie, zgłaszają się do stacji krwiodawstwa. Czy to narodziny nowej tradycji?
Audio

Wielu nastolatków przyznaje, że woli w dniu urodzin oddać krew niż pójść do pubu. Podkreślają, że taki gest z okazji "osiemnastki" jest mądrzejszym pomysłem, gdyż pomaga się innym, choć wkłucie igły jest dużo mniej nieprzyjemne niż tradycyjne 18 pasów na pośladki.

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej tradycji? Zawsze istniała tendencja, żeby przełomowe momenty w życiu uczcić w sposób wyjątkowy, aby potem móc taką chwilę wspominać. Fakt, że młodzi wpadli na taki pomysł powinien cieszyć. To znak, że są oni coraz bardziej świadomi.

Zobacz więcej na temat: fakt
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak