X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

SRiD prezentuje - M. Kownacka, E. Michałowska, M. Kałuża

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2010 23:05
Dźwiękowy portret Agnieszki Wójtowicz, amerykańskiej reżyserki polskiego pochodzenia, mieszkającej na stałe w Nowym Jorku.
Audio

W 2004 ukończyła reżyserię w Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim. Jej pierwszy krótki film "Pasztet" uzyskał wiele prestiżowych nagród i wzbudził zachwyt krytyków. W 2009 zadebiutowała filmem pełnometrażowym "Po życiu" z Liamem Neesonem i Christiną Ricci w rolach głównych. Obraz ten będzie prezentowany podczas Gdyńskiego Festiwalu Filmów. Swoją obecność zapowiedziała też jego twórczyni. Mimo niezliczonych sukcesów autorka pozostaje osobą bardzo skromną, pełną dystansu do siebie i życia.

Zobacz więcej na temat: mieszkanie pasztet
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak