X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"www.Warszawa1939.pl"

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2011 19:10
Ryszard Maczewski, z wykształcenia księgowy, z zamiłowania varsavianista, kilka lat temu postanowił wirtualnie odbudować zniszczoną w czasie wojny Warszawę.
Audio

Załozył stronę internetowa www.warszawa1939.pl, na której na fotoplan Warszawy z 1935 roku nanosi budynek po budynku, a w zasadzie jego utrwalony na fotografiach obraz, dodając opisy informujące o historii tego miejsca. Dwa lata pózniej dołączył do niego Krzysztof Jaszczyński, z wykształcenia chemik i informatyk. Wspólnie rozwinęli portal, zamieniając go w dużą bazę danych o historii Warszawy. Dodali wirtualne muzeum i bibliotekę. Prezentują również detale architektoniczne, które ocalały z wojennej pożogi. Trzy lata temu powołali Fundację Warszawa1939.pl, co umożliwiło nawiązanie oficjalnych kontaktów z instytucjami i organizacjami. Witryna Warszawa1939.pl stała się miejscem, na które zagladają nie tylko miłośnicy Warszawy, ale także konserwatorzy, historycy, dziennikarze, szukając informacji o historii miasta lub jakiegoś konkretnego miejsca. Ich głównym celem jest propagowanie historii miasta, zwłaszcza wśród młodych warszawiaków, którzy dzięki temu odkrywają korzenie miejsca, w którym żyją.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak