X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Moja Sztafeta"

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2011 00:45
O budowie Stadionu Narodowego media informują na bieżąco. Projektanci postanowili zostawić niektóre rzeźby i pamiątki z dawnych czasów. M.in. słynną SZTAFETE prof. Adama Romana, przedstawiającą trzech biegaczy w ruchu. To jeden z symboli stadionu.
Audio

O budowie Stadionu Narodowego media informują na bieżąco. Jak postępują prace, jak będzie wyglądał? Projektanci postanowili zostawić niektóre rzeźby i pamiątki z czasów, gdy stadion powstawał. Postanowiono zachować słynną SZTAFETE prof. Adama Romana, przedstawiającą trzech biegaczy w ruchu. To jeden z symboli stadionu. Profesor mówi, że to jego najlepsza rzeźba. Teraz organizowana jest wielka akcja zbiórki pieniędzy na odlew tej rzeźby w brązie, żeby zdążyć na Euro 2012. Profesor i Olga Waldowska, konserwatorka sztuki i studenci ASP pomogli profesorowi zorganizować wystawę pokazującą historię stadionu i rzeźby - w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Otwarcie 7 marca.

Zobacz więcej na temat: POLSKA Euro 2012 pieniądze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak