X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Magazyn Reporterów: "Lepsza przyszłość" - reportaż Hanny Bogoryja Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 12:17
Wtorek, 24 maja, godzina 20.10, Program 1. Problemy emocjonalne tzw. eurosierot – dzieci pozostawionych w kraju przez rodziców pracujących za granicą.
Audio

Tragiczna historia 19-latka, dobrze zapowiadającego się piłkarza z Kielc. Jego rodzice wraz z rodzeństwem wyjechali do Belgii zostawiając go pod opieką dziadków. Teraz chłopiec jest oskarżony o zamordowanie dziadka i podpalenie jego mieszkania. Przebieg śledztwa wskazuje, że jest to okrutny przypadek eurosieroctwa. Jednocześnie są rejony w Polsce w których dzieci od lat zostają pod opieką dziadków a rodzice pracują za granicą. Ciągle uważa się, że taka rozłąka jest konieczna a nie wyrządza wiele szkód.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Kochane z oddali” – Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2008 18:15
To zjawisko znane jest nie od dziś. Od lat polscy rodzice wyjeżdżają do pracy zarobkowej za granicę. W kraju pozostawiają swoje dzieci.
rozwiń zwiń