X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Podsumowanie akcji "Adopcja po polsku" w reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2011 18:30
Czwartek, 9 czerwca, godzina 18.15, Program 3. Przez trzy miesiące mówiliśmy w Trójce o adopcji po polsku. Adopcja była oczywiście punktem wyjścia, bo rozmawialiśmy także o rodzicielstwie zastępczym, domach dziecka i ośrodkach interwencyjnych.
Audio

A przede wszystkim  - przedstawiliśmy historie rodzin. Nie wszystkie odczekały się szczęśliwego zakończenia. Część ciągle czeka na swoje dzieci. W sumie spotkaliśmy się ponad 40 razy.
 
W 2000 roku rodziny adoptowały 2700 dzieci, 9 lat później - już 600 więcej. Ta liczba rośnie; rośnie też liczba par, które zmagają się w Polsce z niepłodnością. Wydłuża się kolejka oczekujących na adopcję. O tym także opowiadaliśmy Państwu w audycji "Adopcja po polsku". Przedstawiliśmy założenia nowej ustawy o opiece zastępczej. Teraz sprawdzać będziemy, czy wpłynie ona na poprawę życia najmłodszych. Bo o to w akcji chodziło - o dobro dziecka.

Na naszej stronie internetowej, którą pozostawiamy do Państwa dyspozycji, znajdują się porady, historie, wskazówki, pamiętniki adopcyjnych rodziców. Pytania i odpowiedzi. Akcję kończymy. Temat będziemy jednak rozwijać - w bardziej internetowej formie. Strona adopcjapopolsku.pl będzie aktualizowana na bieżąco, a adres mailowy adopcja@polskieradio.pl służyć będzie do kontaktu z nami. Czekamy na Państwa historie.
 
A w Trójce cykl podsumujemy w środę (8 czerwca) o godzinie 21;
w czwartek (9 czerwca) o 18.15;
i w piątek (10 czerwca) o 17.10.


Zapraszamy
Joanna Mielewczyk i Agata Torańska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ruszyła akcja społeczna Trójki i "Newsweeka"!

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2011 08:09
Program 3 Polskiego Radia i "Newsweek" rozpoczęli akcję społeczną "Adopcja po polsku", którą patronatem honorowym objęły Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska oraz pani Henryka Krzywonos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zuziu, u nas było inaczej"

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2011 16:37
Arek, jako starszy brat, starał się wyjaśnić Zuzi, że żadne z nich nie było w brzuchu Mamusi. Siostrzyczka jest przekonana, że urodził ją Tatuś, ale Aruś wie, że są dziećmi "z serca".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Domek nr 5" - Patrycja Gruszyńska-Ruman

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2011 13:10
Poniedziałek, 30 maja, godzina 18.15, Program 3. Wizyta w Wiosce Dziecięcej w Siedlcach.
rozwiń zwiń