X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Kurczęta ekonomii społecznej" - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2011 13:43
Wtorek, 5 lipca, godzina 20.10, Program 1. "Bajkowy Świat Malucha" i "Studio Doozo" są to spółdzielnie socjalne, które powstały dzięki nowatorskiej inicjatywie jaką jest policki "Inkubator Ekonomii Społecznej". "Magazyn Reporterów" – prowadzi Jerzy Zawartka.
Audio

Dzięki zapewnionej przez inkubator pomocy prawnej, księgowej i finansowej mają szansę stać się samodzielnymi przedsiębiorstwami i zapewnić zatrudnienie osobom mającym kłopoty na rynku pracy oraz osobom niepełnosprawnym. Jako spółdzielnie socjalne działają przede wszystkim na rzecz lokalnych społeczności, lecz także dzięki nim funkcjonują. Jak funkcjonują przedsiębiorstwa ekonomii społecznej w Polsce, jak są postrzegane i jaką mają szansę na rozwój? O tym między innymi w reportażu.
Po reportażu rozmowa Jerzego Zawartki z gośćmi magazynu:
Cezary Miżejewski – ekspert w dziedzinie polityki społecznej, były wiceminister pracy
Antoni Sobolewski – wiceprezes Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość

/

Więcej na stronach

projekt Uda Się

Bajkowy Świata Malucha

Studio Doozo

Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość

Ekonomia społeczna Facebook

 

Twórcy inkubatora ogłaszają konkurs na najciekawszy reportaż o ekonomii społecznej. Prosimy o głosowanie pod adresem mailowym  dokument@polskieradio.pl Rozstrzygnięcie konkursu w połowie grudnia tego roku. Na stronie reportaż.polskieradio.pl do grudnia znajdą Państwo 12 takich reportaży. Przewidziane są atrakcyjne nagrody dla słuchaczy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Inkubator" - Jan Kasia

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2011 11:43
Środa, 6 lipca, godzina 18.15, Program 3. Mniej więcej rok temu w Policach, przy współpracy ludzi tworzących stowarzyszenie "Czas, Przestrzeń, Tożsamość" oraz lokalnych działaczy samorządowych, powstał pomysł, żeby utworzyć instytucję społeczną, która będzie wspierać osoby mające problemy z odnalezieniem się na rynku pracy oraz osoby niepełnosprawne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słuchacze wybierają najlepszy reportaż na temat ekonomii społecznej.

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2011 11:43
Twórcy polickiego "Inkubatora Ekonomii Społecznej" ogłaszają konkurs na najciekawszy reportaż o ekonomii społecznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Doozo" znaczy proszę

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2011 13:55
- "Doozo" to japoński zwrot, którego używa się, gdy się komuś coś daje. My, dzięki wsparciu Regionalnego Inkubatora Ekonomii Społecznej, odnaleźliśmy się na rynku pracy - mówią młodzi artyści, członkowie "Studia Doozo".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ekohostel" - Patrycja Gruszyńska-Ruman

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2011 10:32
Wtorek, 2 sierpnia, godzina 20.10, Program 1. Są grupą aktywistów, którzy zbuntowali się przeciwko hierarchicznej formie zatrudnienia. W ramach protestu stworzyli miejsce niezwykłe, gdzie nie ma szefa i zachowane są wszystkie ekologiczne standardy. "Magazyn Reporterów" – prowadzi Małgorzata Kownacka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na wzniesieniach" - Ewelina Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2011 10:42
Środa, 3 sierpnia, godzina 18.15, Program 3. W Byszewach w okolicach Łodzi pięcioosobowa grupa bezrobotnych założyła spółdzielnię socjalną.
rozwiń zwiń