X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Rodzina w komplecie" - Agnieszka Furtak

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2011 15:27
Czwartek, 7 lipca, godzina 18.15, Program 3. Bohaterowie dzisiejszego reportażu zgłosili się do nas, aby opowiedzieć swoją historię, podczas trwania trójkowej akcji "Adopcja po polsku".
Audio

Państwo Monika i Arkadiusz Piotrowscy z Warszawy nie mogli mieć własnych dzieci, ale głęboko czuli, że są wręcz urodzeni do tego, by być rodzicami.
Mieli zaledwie po 27 lat, gdy zdecydowali się na adopcję. Teraz, gdy mają czworo adoptowanych dzieci, czują, że rodzina tworzy całość.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To się bierze z miłości" - reportaż Agnieszki Furtak

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2008 18:15
Rodzinny Dom Dziecka Państwa Madejów mieści się w ponad stuletnim dworku w Łodzi. Z zewnątrz widać może potrzebę remontu, ale w środku miłość i zwyczajna codzienna radość zdają się łatać wszystkie dziury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pana Jana umowa z Bogiem" - Żaneta Walentyn (Radio PiK w Bydgoszczy)

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2011 10:00
Wtorek, 7 czerwca, godzina 19.10, Program 1. Pan Jan samotnie wychowuje czworo swoich dzieci. Jedno z nich jest niepełnosprawne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podsumowanie akcji "Adopcja po polsku" w reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2011 18:30
Czwartek, 9 czerwca, godzina 18.15, Program 3. Przez trzy miesiące mówiliśmy w Trójce o adopcji po polsku. Adopcja była oczywiście punktem wyjścia, bo rozmawialiśmy także o rodzicielstwie zastępczym, domach dziecka i ośrodkach interwencyjnych.
rozwiń zwiń