X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Super plan" – Hanna Wilczyńska Toczko (Polskie Radio Gdańsk)

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2011 10:28
Środa, 13 lipca, godzina 18.15, Program 3. Dorota Białczak – gdańska artystka rzeźbiarka po jedenastu latach małżeństwa została porzucona przez swego męża. Ratując się przed rozpaczą i depresją – przygotowała wystawę swoich rzeźb „Rysy kobiety”. Planuje także warsztaty ceramiczne dla kobiet z traumą.
Audio

"Wystawa Rysy Kobiety jest wystawą, w której tytule zawarłam rozumianą przeze mnie idee kobiecości. Tytuł ten może być odczytany dosłownie - jako zewnętrzny wizerunek widziany z łatwością i oceniany albo też można pozwolić sobie na dostrzeżenie wewnętrznego obrazu powstającego z naszych uczuć i przeżyć. Prezentuję tu prace z gliny ceramicznej i sztucznego piaskowca, które powstały w ciągu ostatnich trzech lat." mówi Dorota Białczak.

Strona artystki http://www.dorota.art.pl/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nigdy sie nie poddawaj!

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2007 21:00
Dziś w Klubie Trójki spotkanie ze znakomitym, głęboko poruszającym reportażem wyróżnionym jednym z radiowych „Melchiorów” 2006.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dwuosobowa grupa wsparcia

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 14:33
Alzheimer zmienia życie nie tylko samych chorych. Cierpią także ich bliscy, którzy bardzo potrzebują wsparcia. Któż lepiej zrozumie troski małżonki chorego, niż druga kobieta będąca w takiej samej sytuacji?
rozwiń zwiń