X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Waga pieniądza” – Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 11:56
Wtorek, 15 listopada, godzina 20.10, Program 1. Dzieci i finanse - czy rozmawiamy z dziećmi o finansach i uczymy je odpowiedzialności? Na jakich zasadach dajemy dziecku kieszonkowe? Czy dziecko powinno dostać wszystko, o co poprosi? Magazyn Reporterów prowadzi Małgorzata Kownacka.
Audio

U Klaudii i Mateusza wiedzę na temat wartości pieniądza i finansów rodzice już wprowadzali od najmłodszych lat. Dzieci otrzymywały kieszonkowe i miały same podjąć decyzje jak je zagospodarują. Jak oprzeć się pokusie kiedy inni rówieśnicy coś mają i tez chcemy to mieć. W szkole nie ma zajęć z ekonomi, jedynie projekt od grosika do złotówki, gdzie dzieci uczą się wiedzy na temat pieniądza, dla Klaudii i Mateusza uzupełnieniem tej wiedzy był Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Goście w studiu: Katarzyna Korpolewska - psycholog Agnieszka Krajnik – Provident, Akademia Rodzinnych Finansów

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Grosz do grosza” - Patrycja Gruszyńska – Ruman

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2011 14:10
Wtorek, 11 października, godzina 20.10, Program 1. Czy Polacy potrafią gospodarować domowym budżetem? Magazyn Reporterów prowadzi Jerzy Zawartka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Z ołówkiem w ręku”– Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 14:02
Wtorek, 25 października, godzina 20.10, Program 1.Kilka rad jak najskuteczniej redukować codzienne koszty. Magazyn Reporterów prowadzi Jerzy Zawartka.
rozwiń zwiń