Reportaż

„Po drugiej stronie lustra”- Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2011 14:11
Wtorek, 20 grudnia, godzina 19.10, Program 1. W maju tego roku trójka przyjaciół - Dominika, Małgosia i Adrian postanowiła założyć Fundację pomagającą dzieciom autystycznym. Nazwali ją "Być Bliżej Siebie".
Audio


Z autyzmu można wyzdrowieć. "Program Son-Rise" - przełomowa terapia autyzmu, stał się pasją Dominki, Małgosi i Adriana, młodych ludzi-wolontariuszy. Postanowili założyć Fundację Być Bliżej Siebie. Pomaga ona rodzicom w rozpoczęciu i prowadzeniu tej amerykańskiej metody. Ta pełna miłości i radości terapia domowa została stworzona w USA w latach 70-tych przez rodziców dziecka autystycznego. Dziś ich syn jest w pełni zdrowym, wykształconym, otwartym społecznie mężczyzną.

W reportażu usłyszymy polską mamę, która dzięki tej terapii pomogła swojemu synowi wyjść z autyzmu.

Zajrzyj do Fundacji Być Bliżej Siebie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Historia rodziny Mannów od kuchni

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2011 12:55
Kluseczki wątrobiane, pierogi z pomarańczą lub z kapustą i twarożkiem - przepisy na takie dania były przekazywane przez pokolenia w rodzinie Wojciecha Manna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Podróż Jana” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 11:43
Wtorek, 29 listopada, godzina 19.10, Program 1. Pan Jan jest emerytem ze Śląska. Niedawno spełnił swoje wielkie marzenie. Pojechał nad morze. Nie była to jednak zwyczajna wyprawa. Pan Jan podróżował bryczką zaprzężoną w dwa konie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czarna teczka" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2011 11:20
Środa, 30 listopada, godzina 18.15, Program 3. Historia pana Adama to dowód na to, że nigdy nie powinno się kogokolwiek „skreślać”. Każdy moment życia jest dobry, by zmienić coś na lepsze i zacząć od nowa.
rozwiń zwiń