X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Polski Gaudi” - Anna Dudzińska (PR Katowice)

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 13:22
Wtorek, 27 grudnia, godzina 18.15, Program 3. Stanisław Niemczyk - architekt nazywany polskim Gaudim - zaprojektował wiele budynków mieszkalnych, handlowych i usługowych. Ale sławę przyniosły mu projekty niezwykłych kościołów.
Audio

Polski Gaudi - architekt Stanisław Niemczyk buduje swoje kościoły niezwykle powoli. Ostatni z nich, franciszkański kościół w Tychach stawia już od 10 lat. Precyzyjnie. Bo przy świątyni nie wolno się spieszyć. Bez zbędnych ozdób i złoceń. Tak by naturalny kamień powiedział więcej niż obrazy świętych. Jak przy każdej świątyni "braci mniejszych" w Tychach powstała szopka. Z kurami, kucykiem, osiołkiem i baranami. Do odwiedzin w niezwykłym miejscu i uruchomienie wyobraźni namawia Anna Dudzińska .

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Skazana na miłość" – Anna Dudzińska (Polskie Radio Katowice)

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2011 10:07
Niedziela, 7 sierpnia, godzina 21.05, Program 1. Ojciec pani Marii był więźniem stalinowskim. W ciągu 10 powojennych lat córka mogła spędzić z nim tylko 90 minut.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Kup sobie kawałek Centralnego” – Bartosz Panek

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2011 07:37
Czwartek, 8 grudnia, godzina 18.15, Program 3. W 36. urodziny budynku warszawskiego Dworca Centralnego, Fundacja Centrum Architektury zorganizowała aukcję relik­tów ory­gi­nal­nego wyposaże­nia wnętrz, które w wyniku remontu Dworca zostały usunięte.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fachman nie z tej ziemi

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 10:54
Tak Stanisława Niemczyka nazywają ludzie, z którymi pracuje. Architekt, zwany także "polskim Gaudim", buduje swoje kościoły niezwykle powoli...
rozwiń zwiń