X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Czy ktoś nas usłyszy?” – Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2012 12:00
Wtorek, 17 stycznia, godzina 20.10, Program 1. Magazyn Reporterów. Instytut Reumatologii w Konstancinie podjął decyzję o ostatecznym zamknięciu Oddziału Rehabilitacji Instytutu Reumatologii w Konstancinie.
Audio

Jest to kolebka Fundacji Sue Ryder w Polsce i jej pierwotna siedziba. Oddział powstał dla chorych na schorzenia reumatyczne. Jego długoletnie pacjentki są zwane Dziewczynkami Sue Ryder. Z grupy ok. 800 podopiecznych, jakie przez 50 lat mieszkały, kształciły się i leczyły w tym ośrodku, trzy mieszkają w tym Domu do dzisiaj. Fundacja Sue Ryder stanowczo sprzeciwia się planom Instytutu, aby wyburzyć budynki fundacyjne oraz - by powstał w tym miejscu 3 piętrowy szpital wybudowany przez prywatnego inwestora. Co w Polsce mają robić osoby ze schorzeniami reumatycznymi w sytuacji, gdy wiele z nich potrzebuje pilnie specjalistycznej, całodobowej opieki. Czy piękna i przynosząca społeczne korzyści praca „spadkobierców” Sue Ryder ma iść na marne….

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak