X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Doktor" – Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2012 13:13
Niedziela, 15 stycznia, godzina 18.10, Program 1. Doktor Stanisław Habit - onkolog, chirurg, ginekolog i urolog, przez ostatnich 25 lat był konsultantem medycznym w Szwecji i Norwegii. Teraz w wolnych chwilach współtworzy program artystyczny poświęcony Edith Piaf w Białej Rawskiej.
Audio

Doktor z pasją podjął się powierzonego zadania. Tłumaczy teksty, uczy wymowy. Podjął się również prowadzenia koncertu, co jest dla niego dużym wyzwaniem, wszak nigdy nie występował na scenie. Sprawia mu to wiele radości, której dziś dużo nie ma, ponieważ w tej chwili sam zmaga się z rakiem i świadomie przygotowuje się do odejścia…

Po reportażu Małgorzata Kownacka zaprasza na rozmowę z autorką...

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Teatr w Białej Rawskiej" – Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2011 10:00
Wtorek, 15 listopada, godzina 00.45, Program 4.Gimnazjaliści, studenci, nauczyciele i emeryci z Białej Rawskiej każda z tych grup zajmuję się czym innym, a jednak coś ich łączy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Artysta interaktywny" - Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2012 10:00
Środa, 11 stycznia, godzina 18.15, Program 3. Czy za kilka lub kilkanaście lat znikną sklepy z produktami gospodarstwa domowego? Bardzo możliwe, jeśli każdy z nas będzie miał w domu drukarkę trójwymiarową Jana Simona, młodego krakowskiego artysty.
rozwiń zwiń