X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Z diabłami o wolność" - Marcin Sikorski

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2012 09:28
Niedziela, 4 marca, godzina 18.10, Program 1. Yoani Sanchez – najsłynniejsza kubańska opozycjonistka od 5 lat walczy o wolność słowa w swoim kraju.
Audio

Jej blog – Generacia Y – dokumentuje życie na Kubie i otwarcie krytykuje władze. Dziś jest już znany na całym świecie, podobnie jak jego autorka. Światowe uznanie, chroni ją, ale tylko częściowo, przed represjami władz. W zakładaniu bloga Kubance pomagała Polka – Anna Iberszer, która sama doświadczyła w młodości życia w systemie komunistycznym...

Blog Yoani Sanchez

Zobacz więcej na temat: Kuba reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Trzeba walczyć” - reportaż Hanny Bogoryja Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 22:00
Wtorek, 15 września, godzina 18.15, Program 3. Minęło półtora roku od momentu zdiagnozowania raka żołądka u Joanny. Teraz każdy dzień jest dla niej o wiele bardziej ważny i ciekawy, niż wtedy gdy była zdrowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Babcia Gosia pisze bloga" - Marta Rebzda

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2012 09:00
Wtorek, 7 lutego, godzina 13.40, Program 1. Babcia Gosia nie byłaby sobą, gdyby nie skorzystała z możliwości, jaką daje dzisiejszy świat, i nie zadebiutowała w blogosferze. Z tą tylko różnicą, że babcia Gosia nie pisze o sobie. Pisze bloga o swoim ukochanym wnuczku, który od kilku lat cierpi na autyzm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Kobieta Roku” – Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 11:28
Niedziela, 19 lutego, godzina 18.10, Program 1. Portret Ilony Rosiek-Koniecznej znanej jako "Doktor Judymowa" i "Doktor Janosikowa", która lecząc bezdomnych wypisywała w pełni refundowane recepty.
rozwiń zwiń