Reportaż

„Dobre narodziny ” - Ewelina Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 10:10
Czwartek, 15 marca 2012, godzina 13.40, Program 1. Czy udany poród to kwestia przypadku? Jak przygotować się do porodu? Jaki wybrać sposób rodzenia? Co to jest poród naturalny, czy każda kobieta jest do takiego porodu zdolna? Czy poród domowy wiąże się z ryzykiem?
Audio

Poród jest bardzo ważnym doświadczeniem dla kobiety i jej dziecka, dla ojca i innych członków rodziny, a związane z tym przeżycia własne lub innych przynoszą wiele obaw i pytań. Czy udany poród to kwestia przypadku? Jak przygotować się do porodu? Jaki wybrać sposób rodzenia? Co to jest poród naturalny, czy każda kobieta jest do takiego porodu zdolna? Czy poród domowy wiąże się z ryzykiem? Istnieje coraz więcej możliwości wyboru sposobu rodzenia. Stowarzyszenie "Dobrze Urodzeni" łączy położne przyjmujące m.in. porody w domu oraz rodziców chcących w pełni przeżyć pojawienie się dziecka na świecie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wielodzietni inaczej"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2010 12:03
Rodziny wielodzietne na sobie przekonują się, że w Polsce nie ma polityki prorodzinnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Reporterów - Jerzy Zawartka

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2011 20:10
Czy udany poród to kwestia przypadku? Jak przygotować się do porodu? Jaki wybrać sposób rodzenia? Co to jest poród naturalny, czy każda kobieta jest do takiego porodu zdolna? Czy poród domowy wiąże się z ryzykiem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Przedszkole bez zabawek" - reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2011 12:41
Wtorek, 10 maja, godzina 18.15, Program 3.
Wizyta w przedszkolu, w którym dzieci same robią sobie zabawki.
rozwiń zwiń