X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Junak” – Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 11:12
Środa, 11 kwietnia, godz. 13.40, Program 1. Był rok 1949. Kilku mieszkających w miasteczku niedaleko Kutna chłopców marzyło o tym by zobaczyć morze.
Audio

Nie mieli jednak pieniędzy i nie mogli liczyć na pomoc finansową rodzin. Postanowili więc zbudować łódź i popłynąć nią do Gdańska. Udało im się namówić do pomocy dyrektora szkoły, księdza i szefa miejscowej fabryki. Jedni udostępnili miejsce gdzie mogli budować łódź, inni materiały. Wspierali ich dobrą radą. I udało się. Chłopcy popłynęli w wymarzoną podróż do Gdańska. Było ich czterech i choć trzech z nich nie mieszka już w Żychlinie, często spotykają się, bo ta wyprawa przypieczętowała ich przyjaźń.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Podróż Jana” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 11:43
Wtorek, 29 listopada, godzina 19.10, Program 1. Pan Jan jest emerytem ze Śląska. Niedawno spełnił swoje wielkie marzenie. Pojechał nad morze. Nie była to jednak zwyczajna wyprawa. Pan Jan podróżował bryczką zaprzężoną w dwa konie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czarna teczka" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2011 11:20
Środa, 30 listopada, godzina 18.15, Program 3. Historia pana Adama to dowód na to, że nigdy nie powinno się kogokolwiek „skreślać”. Każdy moment życia jest dobry, by zmienić coś na lepsze i zacząć od nowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„One i on” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2012 10:00
Środa, 22 lutego, godzina 13.40, Program 1. O życiu Michała można z całą pewnością powiedzieć, że zostało naznaczone przez kobiety.
rozwiń zwiń