X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Ochotnicy” – Magda Skawińska

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2012 13:44
27 sierpnia, poniedziałek, 18.15 Program 3. Czy łatwo jest zostać wolontariuszem? Gdzie szukać takiej pracy?
Audio

 W Warszawie działa niemal 10 tysięcy organizacji pozarządowych. Właśnie dla nich i dla wolontariuszy powstał portal ochotnicy.waw.pl.  Inspiracją do powstania programu Ochotnicy Warszawscy były doświadczenia innych miast na świecie, które wdrożyły programy wolontariatu miejskiego. Metropolie takie jak Nowy Jork, Londyn, czy Amsterdam już od kilku lat konsekwentnie promują zaangażowanie swoich mieszkańców w realizowane działania społeczne. Ważnym narzędziem służącym do promowania różnorodnych ofert dla wolontariuszy stały się właśnie  przeznaczone do tego portale internetowe.Wolontariat w Polsce jest coraz bardziej powszechny. Ludzie lubią pracować na rzecz innych. Czy jednak każda działalność jest tak samo popularna? Kim są wolontariusze? Jaką działalność wybierają te osoby? Jak znajdują organizacje z którymi chcą współpracować? Jak organizacje ich znajdują?

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Przekroczyć próg ciemności" - Magda Skawińska

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2012 12:10
Wtorek, 6 marca 2012, godzina 13.40, Program 1. Pan Marek prowadził bardzo aktywne życie. Pracował. Dobrze zarabiał. Kilkanaście lat temu zachorował na cukrzycę. W wyniku powikłań stracił wzrok.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Wolontariat uzależnia”- Magdalena Skawińska

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 10:36
Wtorek, 12 czerwca, godz.18.15, Program 3. „Wolontariat polska pomoc” to program realizowany ze środków MSZ dla krajów rozwijających się.
rozwiń zwiń