X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Czas na herosów" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2012 12:10
Wtorek, 11 września, godzina 00.45, Program 4. Spotkanie z polskimi paraolimpijczykami.
Audio

Jagoda Polasik na Igrzyskach Paraolimpijskich w Sydney zdobyła trzy złote medale w szermierce na wózkach. Porusza się o kulach. Urodziła się zdrowa. Miała dwa lata, gdy wirus zaatakował rdzeń kręgowy. Na szermierczą planszę trafiła przez przypadek w 1995 roku. Na paraolimpiadzie w Atlancie również zdobyła medal w szermierce na wózkach. Srebrny, potem jeszcze brązowy. W Sydney wywalczyła złoto - nawet potrójne. Indywidualnie w szpadzie i dwa razy drużynowo w szpadzie i florecie. Tomasz Leżański, łucznik, uczestniczył w zawodach, zdobył  dwa srebrne medale na Igrzyskach Paraolimpijskich w Atlancie i Atenach.  Po przejściu choroby Heinego – Medina ma niedowład lewej nogi. Opowiadają o tym, jak udało im się wywalczyć medale i jak trudno im się pogodzić z faktem, że w mediach nie można zobaczyć Igrzysk Paraolimpijskich.

/
/
/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Siła marzenia" - Magazyn Bez Znieczulenia

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2012 13:50
Wtorek, 4 września, godz. 21.05, Program 1. O paraolimpiadzie i o naszym stosunku do niepełnosprawnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego paraolimpijczyk dostaje tak mało?

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 14:37
Polski olimpijczyk za złoty medal dostał o ponad 100 tys. zł. więcej, niż paraolimpijczyk. – To kuriozalne, bo dla niepełnosprawnych często o taki medal jest trudniej – mówił w radiowej Jedynce Jan Mela, niepełnosprawny podróżnik.
rozwiń zwiń