X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Razem” - Dorota Boniecka - Górny

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2012 09:00
Piątek, 28 września 2012, godzina 21.14, Program 1. Niezwykłym miejscem w Polsce, gdzie w relacji między człowiekiem a człowiekiem nie ma barier kulturowych i wyznaniowych jest wieś Kruszyniany zamieszkała przez katolików, prawosławnych i muzułmanów.
Audio

„Poszukiwanie człowieka w człowieku” to temat przewodni trwającego w Lublinie od 27 września IV Kongresu Kultury Chrześcijańskiej. Temat kongresu zainspirowany jest nauką Jana Pawła II, który wskazał, że to dialog, miłość i wzajemny szacunek budują mosty między naszymi brzegami. O  fenomenie tego miejsca i jego mieszkańców, gdzie różnorodność łączy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Strażnik bajek

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2011 16:23
- Wyszedłem z lampką wina, spojrzałem na tę krainę i zagadały do mnie duchy – wspomina Dariusz Miliński, malarz i rzeźbiarz, założyciel Zamku Śląskich Legend.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jerzelisko" – Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2011 12:32
Środa, 10 sierpnia, godzina 18.15, Program 3. 20 lat temu pani Ela i pan Jerzy rozpoczęli swoje życie na nowo. Z miejskiego bloku przenieśli się na wieś i przez 5 lat, zanim sami wybudowali nowy dom, mieszkali w ziemiance.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak zdradziecka strzała strzałą Amora się stała"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2012 18:15
Urjana Kienżikajewa jest ukraińską piosenkarką pochodzenia tatarskiego. "Strzałę tatarską" z legendy o hejnale zamieniła na strzałę Amora, którą trafiła Tadeusza Smolnickiego - znanego krakowskiego scenografa teatralnego.
rozwiń zwiń