X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Kobiety biznesu" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2012 20:16
Wtorek, 23 października 2012, godz.18.15, Program 3. Członkinie Lady Business Club wspierają się w prowadzeniu własnego biznesu. Spotkania Klubu to dla nich święto. Długo się do nich przygotowują.
Audio

Emilia Bartosiewicz i Ewa Czertak po odejściu z pracy na etacie, długo szukały informacji, na kim mogłyby się wzorować tworząc własne firmy i postanowiły stworzyć, dla kobiet takich jak one, spotkania w ich własnym Lady Bussines Club.

Pomagają dbać o wizerunek, tworzyć markę z klasą, by firma wyróżniała się na tle innych i przynosiła zyski, ale także dzielą się swoim doświadczeniem z innymi kobietami, często po przejściach i trudnych momentach w życiu, pokazują im skąd czerpać siłę mimo przeciwności losu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Biurko w teczce" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2011 10:37
Wtorek, 13 września, godzina 18.15, Program 3. Coraz więcej osób chce pracować na własny rachunek, wiele zdecydowało się odejść z korporacji i otworzyć własny biznes. Z myślą o takich ludziach niezależnych, wolnych strzelcach Iwona i Wojciech Majewscy stworzyli "biurco" - miejsce do pracy i spotkań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Kobiecy biznes”- Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2011 11:04
Poniedziałek, 31 października, godzina 19.10, Program 1. Czy kobiecie łatwo otworzyć własny biznes?
rozwiń zwiń