Reportaż

"Miłość z Hawajów" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2013 21:35
Środa, 3 kwietnia 2013 roku, godz. 21.14, Program 1. Poznali się w Polsce, zimy spędzają na Hawajach. Uczą innych, jak powinno się grać w golfa.
Audio

Marek Bednarczyk urodził się na Hawajach. Jego rodzice poznali się w Stanach Zjednoczonych.  Ojciec wcielony do wojska, walczył w Wietnamie. Podczas krótkiego urlopu umówił się ze swoją żoną na Hawajach, bo było najbliżej Wietnamu.  Zdecydowali, że jak tylko to będzie możliwe właśnie tam zamieszkają na stałe. Ich syn – Marek po ukończeniu szkoły wyjechał do Nowego Jorku. Pracował na Wall Street. Aby odreagować stresującą pracę, grał w golfa. Po pewnym czasie zdecydował, że zmienia zwód. Został trenerem golfa. Do Polski przyjechał na zaproszenie Polskiego Związku Golfa. W Warszawie poznał przyszłą żonę, Marysię. Tworzą wspaniały związek. Prowadzą wspólny biznes.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Golfem w raka" Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 12:10
Poniedziałek, 10 września, godzina 18.15, Program 3. Maria Bednarczyk, u której w grudniu 2010 roku wykryto złośliwego chłoniaka, jest pomysłodawczynią akademii golfa dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową.
rozwiń zwiń