X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Miłość z Hawajów" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2013 21:35
Środa, 3 kwietnia 2013 roku, godz. 21.14, Program 1. Poznali się w Polsce, zimy spędzają na Hawajach. Uczą innych, jak powinno się grać w golfa.
Audio

Marek Bednarczyk urodził się na Hawajach. Jego rodzice poznali się w Stanach Zjednoczonych.  Ojciec wcielony do wojska, walczył w Wietnamie. Podczas krótkiego urlopu umówił się ze swoją żoną na Hawajach, bo było najbliżej Wietnamu.  Zdecydowali, że jak tylko to będzie możliwe właśnie tam zamieszkają na stałe. Ich syn – Marek po ukończeniu szkoły wyjechał do Nowego Jorku. Pracował na Wall Street. Aby odreagować stresującą pracę, grał w golfa. Po pewnym czasie zdecydował, że zmienia zwód. Został trenerem golfa. Do Polski przyjechał na zaproszenie Polskiego Związku Golfa. W Warszawie poznał przyszłą żonę, Marysię. Tworzą wspaniały związek. Prowadzą wspólny biznes.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Golfem w raka" Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 12:10
Poniedziałek, 10 września, godzina 18.15, Program 3. Maria Bednarczyk, u której w grudniu 2010 roku wykryto złośliwego chłoniaka, jest pomysłodawczynią akademii golfa dla kobiet dotkniętych chorobą nowotworową.
rozwiń zwiń