X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Magazyn Reporterów Bez znieczulenia – "Anima znaczy dusza"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 15:22
8 listopada, czwartek, godzina 21.14 - Magazyn Reporterów Jedynki „Bez znieczulenia”– Jerzy Zawartka a w nim reportaż Ewy Michałowskiej "Anima znaczy dusza" - Spółdzielnia „Anima” została założona przez pięć kreatywnych, młodych poznanianek. Postanowiły one założyć niepubliczny żłobek.
Audio

Spółdzielnia „Anima” została założona przez pięćkreatywnych, młodych poznanianek. Postanowiły one założyć niepubliczny żłobek. Przystąpiły do programu szkoleniowego, organizowanego przez lokalne Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych. Potem cały zespół brał udział w projekcie „Wspólna praca nas wzbogaca”. Napisały bardzo dobry biznesplan i otrzymały środki na wyposażenie placówki i wsparcie pomostowe. Od września bieżącego roku żłobek „Wesołe Koziołki” przyjmuje coraz więcej dzieci a ich rodzice są zachwyceni panującą tam atmosferą

Reportaż powstał w ramach projektu Uda się – upowszechnianie idei przedsiębiorczości społecznej w Polsce, dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ludzie od dobrych pomysłów" – Ewa Michałowska

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2011 10:05
Wtorek, 19 lipca, godzina 20.10, Program 1. Krajowe Centrum Wolontariatu zorganizowało w Warszawie Festiwal Wolontariatu. "Magazyn Reporterów" – prowadzi Jerzy Zawartka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na moich warunkach”- Magazyn Reporterów Bez Znieczulenia

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 12:12
Czwartek, 18 października, godzina 21.14, Program 1. Choroba parkinsona - w kontekście zaawansowanej choroby i możliwości funkcjonowania.
rozwiń zwiń