X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Projekt szpilki” - Ewelina Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 11:07
Poniedziałek, 25 marca 2013, godz. 21.14, Program 1. Szpilki, kozaki, sandały, trampki – każda para to historia. W szpilkach ktoś brał ślub, w trampkach biegał, sandały moczył w paryskiej fontannie.
Audio

Anna Kaszuba –Dębska zbiera damskie buty. Zużyte, podniszczone buty przenosi ze sfery profanum do sfery sacrum tworząc z nich mini obiekty sztuki, za pomocą kolorystycznego kodu stworzonego na podstawie ankiety. Za pomocą kodów można odczytać historię butów i ich właścicielek. Powstaje instalacja kilkuset kolorowych butów – kwiatów, równo ułożonych na zie­lonym trawniku dawnej willi Bianki, literackiej postaci z prozy Brunona Schulza. Co te buty mają wspólnego z Brunonem Schulzem? Jak to się stało, że coraz większa kolekcja damskiego obuwia wędruje teraz po całym świecie? O tym w audycji.

Strona projektu tutaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rysunki Pana Doktora" - Ewelina Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2011 13:36
Wtorek, 5 lipca, godzina 18.15, Program 3. O artystycznej pasji pewnego lekarza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Aukcja” – Ewelina Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 12:17
Poniedziałek, 19 listopada 2012, godzina 18.15, Program 3. Do Polski trafił w tym roku prawdziwy skarb, jedna z najbardziej interesujących kolekcji fotograficznych XX wieku.
rozwiń zwiń