X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Muzeum pod stopami" - reportaż Anny Dudzińskiej (PR Katowice)

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2013 09:06
Poniedziałek, 10 czerwca, godzina 18.15, Program 3. Zapraszamy na niezwykły spacer po muzeum, które znalazło się pod ziemią. Nowy gmach dla Muzeum Śląskiego w Katowicach, powstaje na terenie dawnej kopalni Katowice.
Audio

Zaprojektowała go pracownia Riegler Riewe Architekten z Grazu. Sale ekspozycyjne, rozłożone na dwóch poziomach, część kongresowa oraz pracownie i magazyny zostały schowane pod ziemią. Na zewnątrz widać  tylko tzw. szklane boksy. Prostopadłościany szklane, które wrzynają się w głąb muzeum, doświetlając podziemia i odsłaniają zabytkowa architekturę postindustrialną na zewnątrz...

Budowa rozpoczęła się wczesną wiosną 2011 r. i ma kosztować 324 mlz zł. To największa inwestycja tego typu w Polsce. Zgodnie z umową między Muzeum Śląskim i głównym wykonawcą robót, budowla powinna zostać przekazana inwestorowi 7 czerwca.

Reportaż powstał we współpracy z Dariuszem Kortko (Gazeta Wyborcza).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podróż dookoła świata to pomysł do zrealizowania!

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 12:20
- Doświadczenie rocznej podróży trudno opisać słowami, ale wiemy, że ono głęboko w nas siedzi i daje nam cały czas ogromną radość. Chciałybyśmy wyjechać znowu gdzieś na dłużej. Wierzymy, że nam się uda - opowiadają Justyna Minc i Paulina Pilch, które zrealizowały marzenie o podróży dookoła świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chcę, żeby ludzie usłyszeli o wojnie, o gwałtach"

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2013 19:00
John Mpaliza Balagizi, uchodźca z Konga od 4 lat pielgrzymuje po Europie i napotkanym ludziom opowiada o dramatycznej sytuacji w swojej ojczyźnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przeszczep rodzinny to dobra decyzja

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2013 13:00
Zawsze byli bardzo blisko ze sobą. Gdy Jacek zachorował, Dorota postanowiła, że odda mu swoją nerkę. Decyzji nie żałuje.
rozwiń zwiń