X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Z Wysp Zielonego Przylądka” – Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 12:30
Środa, 23 października 2013, godz.21.14, Program 1. Maria Callas mówiła, że przeznaczenie to okoliczności plus osobowość. Okoliczności pozwoliły im się spotkać, a osobowości zaprzyjaźnić. Co Cesaria Evora zmieniła w życiu Elżbiety Sieradzińskiej?
Audio

Elżbieta Sieradzińska- romanistka, tłumaczka, dyrektorka Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim spotkała Cesarię Evorę, kiedy zafascynowana jej muzyką, postanowiła przetłumaczyć na polski jej biografię. Nic nie wskazywało na to, że te dwie kobiety połączy przyjaźń, którą przerwie dopiero śmierć pieśniarki z Wysp Zielonego Przylądka.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jesień muzyka" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 08:00
Środa, 17 października 2012, godzina 21.14, Program 1. Na początku października w Kątach pod Warszawą otwarto pierwszy w Polsce i drugi w Europie Dom Muzyka Seniora. Dlaczego środowisko muzyczne potrzebowało specjalistycznego domu opieki?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bębniarze"- reportaż Katarzyny Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2013 12:00
Środa, 24 lipca 2013, godz. 18.15. Program 3. W Warszawie działa największa grupa bębniarska w Polsce, grająca sambę batucadę, czyli karnawałową sambę uliczną.
rozwiń zwiń