X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2012 08:00
Audio

Reportażystka związana z Polskim Radiem od ponad 20 lat.
Jest autorką kilku radiowych akcji np: ”Oddech dla”. Reportażyści radiowi pomagali dzieciom, które nie mogą same oddychać. Dzięki akcji powstał Bank Respiratorów w Centrum Zdrowia Dziecka.

Natomiast wraz z Ernestem Zozuniem prowadziła kampanie radiowe „Stop! Korupcja!” oraz „Jesteśmy przeciw: korupcji arogancji i głupocie”

Do kanonu reportaży należą audycje przygotowywane wspólnie z Ernestem Zozuniem pt. „Emilia- niewolnica tajemnicy” oraz „Kilka wiosennych mgnień słupka”. Za ten pierwszy autorzy otrzymali Grand Press 2002.

W 2006 roku wraz z Adamem Bogoryja Zakrzewskim z Telewizji Polsat jako pierwsi w Polsce dziennikarze opowiedzieli o szokującym zjawisku prostytuowania się gimnazjalistek. Radiowy reportaż pt „Szlaufy” zdobył nagrodę Melchiora 2006. „Szlaufy” zainspirowały  Katarzynę Rosłaniec do nakręcenia  filmu fabularnego pt „Galerianki” a temat podchwyciły wszystkie media.

Reportażystka otrzymała również tytuł " Radiowy Reportażysta Roku 2010" oraz Złoty Mikrofon i Brązowy Medal Zasługi wręczany przez Prezydenta RP.

W latach 2009-2011 roku Hanna Bogoryja Zakrzewska, jako reprezentant polskiej radiofonii była członkiem prestiżowej Grupy Reportażystów w EBU czyli w Europejskiej Unii Nadawców. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak