X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Krzysztof Wyrzykowski nagrodzony na XII FESTIWALU POLONIJNYM “LOSY POLAKÓW 2017

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 09:50
Krzysztof Wyrzykowski otrzymał  pierwszą nagrodę w kategorii radiowej za dwa reportaże - "Monte Cassino" oraz "Serce oddał Polonii".
Audio

W pierwszej audycji występują uczestnicy bitwy pod Monte Cassino, walczący na różnych odcinkach zarówno w pierwszym, jak i drugim ataku, m.in. por. Kazimierz Gurbiel, którego oddział zatknął proporzec na ruinach klasztoru maja 1944 roku.

Druga audycja jest poświęcona Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

Krzysztof Wyrzykowski - dziennikarz radiowy specjalizujący się w reportażu i audycjach dokumentalnych. Szczególną wagę przywiązuję do rekonstruowania przeszłości na podstawie relacji uczestników.

Na festiwal nadesłano ponad 80 prac (filmy, programy radiowe i multimedialne) z Australii, Kanady, USA, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Czeskiej Republiki, Białorusi i Polski.
Festiwal organizowany jest przez Fundację Polska-Europa-Polonia we współpracy ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich i Fundacją Solidarności Dziennikarskiej przy wsparciu organizacji polonijnych.


Krzysztof Wyrzykowski Krzysztof Wyrzykowski

Zobacz więcej na temat: reportaż Krzysztof Wyrzykowski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak