Reportaż

Trzy nominacje do Grand Press 2019 dla reportażystek Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 18:15
Trzy reportaże, które powstały w Studiu Reportażu i Dokumentu otrzymały nominacje do nagrody dziennikarskiej Grand Press 2019. Rozstrzygnięcie konkursu dziś podczas gali finałowej.
Grand Press 2019
Grand Press 2019Foto: press.pl

W kategorii REPORTAŻ RADIOWY nominacje otrzymały reportaże:

„O misiu, który zasnął ze smutku”Katarzyny Błaszczyk (emisja: Program I Polskiego Radia) - opowiada wzruszającą historię 16-letniej Wiktorii, uzdolnionej nastolatki, obecnie rehabilitowanej w klinice Budzik po próbie samobójczej podjętej w depresji.

„Mój ci on” – Agnieszki Szwajgier (emisja: Program I Polskiego Radia) - próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Polki dają się nabrać wirtualnym naciągaczom z Afryki obiecującym im miłość.

„Paragraf 51” - Agnieszki Szwajgier (emisja: Program I Polskiego Radia) - opisuje z pozoru tylko zabawną historię o zawodowym muzyku skazanym przez sąd za występek, którym według sąsiadów jest gra na fortepianie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Paragraf 51" - reportaż Agnieszki Szwajgier

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 09:14
To reportaż o pianiście, który został skazany za "wybryk" i zakłócanie spokoju z art. 51 kodeksu wykroczeń. Powodem było ćwiczenie w bloku w godzinach południowych na fortepianie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"O misiu, który zasnął ze smutku" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 20:08
- Nigdy nie myślałam, że to się nam przydarzy. Jestem z zawodu psychologiem - mówi matka 17-letniej samobójczyni. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mój ci on" - reportaż Agnieszki Szwajgier

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2019 11:00
Rozpoczyna się od zwykłych wiadomości: "Jak się czujesz?", "Jesteś taka kochana i piękna", "Cały dzień myślałem o tobie". Po kilku miesiącach między dwojgiem piszących przez Internet ludzi rodzi się uczucie. Ona każdego ranka budzi się i zagląda, co też do niej dzisiaj napisał. Autorka opowiada o pracy nad reportażem.
rozwiń zwiń