Reportaż

Katarzyna Błaszczyk i Hanna Bogoryja Zakrzewska nagrodzone w konkursie "Wspólna Europa"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2012 22:48
Zakończyły się Ogólnopolskie Warsztaty Reporterów Radiowych organizowane przez Radio Zachód. W konkursie “Wspólna Europa” nagrodzono najlepszych reportażystów i publicystów radiowych.

W kategorii reportaż przyznano dwie równorzędne pierwsze nagrody: Katarzynie Błaszczyk ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia za reportaż „Camp” oraz „Adrianowi Chimiakowi z Radia Opole za materiał „Albania Europy”.
Druga nagroda trafiła do dziennikarki Radia Lublin Czesławy Borowik za reportaż „Droga na Mizar”, zaś trzecia do Hanny Bogoryja Zakrzewskiej ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia za reportaż „Lepsza przyszłość”.

 

http://www.zachod.pl/2012/09/bukowy-dworek-2012/

W kategorii reportaż przyznano dwie równorzędne pierwsze nagrody: Katarzynie Błaszczyk z Polskiego Radia za reportaż „Camp” oraz „Adrianowi Chimiakowi z Radia Opole za materiał „Albania Europy”.

Druga nagroda trafi do dziennikarki Radia Lublin Czesławy Borowik za reportaż „Droga na Mizar”, zas trzecia do Hanny Bogoryi Zakrzewskiej z Polskiego Radia za reportaż „Lepsza przyszłość”.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak