X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Zapraszamy do udziału w konkursach na reportaże i dokumenty radiowe 2013 roku.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 14:03
Studio Reportażu i Dokumentu PR zaprasza wszystkich reportażystów radiowych do udziału w nowych edycjach konkursów o Grand Prix KRRiT, o Grand Prix Prezesa Polskiego Radia i konkursie stypendialnym im. Jacka Stwory
Audio

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy Reportażyści,

Nieubłaganie zbliża się jesień… Pora ogłosić związane z tą porą roku nasze Konkursy:

Grand Prix KRRiT za reportaż radiowy, Grand Prix Prezesa PR - za dokument i XIX Konkurs Stypendialny im. Jacka Stwory kierowany do twórców, którzy nie ukończyli 35 lat.

Wszystkie Konkursy tradycyjnie rozstrzygać będziemy w Warszawie podczas Ogólnopolskiego Seminarium Reportażu i Dokumentu, które zorganizujemy w dniach od 5 – 7 listopada 2013 w Studiu im. Agnieszki Osieckiej (ul. Myśliwiecka 3/5/7). Proszę wszystkich zainteresowanych o wpisanie do kalendarza w/w dat.

Organizatorem Konkursów i seminarium jest Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia SA. Sekretarzem wszystkich Konkursów jest red. Agnieszka Walewicz (tel. 22 645 97 37 , mail: agnieszka.walewicz@polskieradio.pl), do której proszę kierować wszelkie zapytania w tych kwestiach oraz zgłoszenia uczestnictwa w seminarium.

Prace konkursowe proszę wysyłać pod adres Studia Reportażu i Dokumentu : Myśliwiecka 3/5/7 00 – 977 Warszawa z dopiskiem: Grand Prix KRRiT, Grand Prix Prezesa PR lub Stwora. Termin nadsyłania prac (w pięciu egzemplarzach na płytach cd wraz z kartą zgłoszeniową) upływa z dniem 7.X.2013 (decyduje data stempla pocztowego). Natomiast zgłoszenia udziału w seminarium do 31. 10. 2013. Jednocześnie informuję, że koszty organizacji Konkursów, seminarium oraz uroczystości wręczenia nagród są po stronie Polskiego Radia, natomiast koszty pobytu uczestników w Warszawie pokrywają rozgłośnie delegujące w ramach delegacji służbowych.

Regulaminy nie uległy zmianie, niemniej dołączamy je wraz z niniejszym pismem i wzorem kart zgłoszeniowych.

Życzę nieustającej weny twórczej i do zobaczenia w Warszawie!

Irena Piłatowska-Mądry

Redaktor Naczelny

Studia Reportażu i Dokumentu

Polskiego Radia SA

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak