X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Leśna Szkółka” – Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2015 19:26
Mało kto wie, o takiej organizacji harcerskiej jak „Leśna szkółka”. O ZHP i ZHR słyszeli wszyscy. Działająca w Trójmieście, wywodząca się z idei skautingu „Leśna Szkółka” jest lokalną organizacją.
Audio

Leśna Szkółka nawiązuje do tradycji polskiego harcerstwa i idei Roberta Baden-Powella i Ernesta Thompsona Setona. Kładą nacisk na takie wartości, jak „puszczaństwo”, dobre wychowanie. Bycie harcerzem i harcerstwo, to jedna z solidniejszych dróg wychowania dobrych obywateli, kreatywnych i odpowiedzialnych. Przynależność do harcerstwa nie „załatwi dobrej pracy i dużych pieniędzy na start”, ale ludzie w nim wychowani potrafią radzić sobie z trudnościami, poza tym mają wokół siebie grono wspaniałych i oddanych przyjaciół, często na całe życie…

"Leśna Szkółka" - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej we wtorek, 17.03.2015 roku o godz. 21.14 w Programie I

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak