X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Ucho na granicy polsko-czeskiej

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2015 09:45
Co Czesi myślą o Polakach, a Polacy o Czechach? Co bawi jednych, a co drugich? Piszcie do nas o Waszych podróżach do Czech. Rusza nowy projekt Studia Reportażu i Dokumentu i Euroregionu Glacensis "Ucho na granicy".
Audio

Od 17 do 20 sierpnia trzy reportażystki: Hanna Bogoryja-Zakrzewska, Magdalena Skawińska i Olga Mickiewicz będą podróżowały po pograniczu polsko-czeskim. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Opowiedzcie nam o podróżach do Czech i o tym, jak postrzegacie Czechów. Przyślijcie zdjęcia z pogranicza polsko-czeskieg w woj. dolnośląskim.  My sprawdzimy dla Was, jak wygląda życie na granicy? Czy ludzie z Euroregionu Glacensis są gościnnni? 
Czekamy na maile: listy@polskieradio.pl. Zapraszamy też na naszego facebooka, gdzie będziemy publikować najciekawesze maile i zdjęcia.
Podczas naszego pobytu na Dolnym Śląsku dwukrotnie spotkamy się ze słuchaczami. Pierwsze spotkanie już za nami W poniedziałek 17 sierpnia   w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu Hanna Bogoryja- Zakrzewska przedstawiła reportaż „Nareszcie razem” – to niezwykła historia mężczyzny, który stracił pamięć i znalazł się wśród bezdomnych. Uratowała go miłość żony.

Już w czwartek 20 sierpnia o godz. 17.00 Magdalena Skawińska przedstawi „Bajkę”. 

To historia miłości Polaka i Niemki, których rozdzieliła wielka historia. Współautorką reportażu jest Angelika Kuźniak.

Miejsce spotkania Mieroszów MIEROSZOWSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Żeromskiego 28
Oba spotkania poprowadzi radiowa reportażystka Olga Mickiewicz.

W trakcie spotkania a także przez godzinę po jego zakończeniu będzie czynne stanowisko reporterów „Mikrofon dla każdego”. Dziennikarki zapraszają do rozmowy o tym co cieszy a co martwi mieszkańców, z czego są dumni a z czego niezadowoleni. Będzie można poprosić o pomoc w kłopotach albo pochwalić się nietypową pasją, pomysłem.
Wszystkie wypowiedzi znajdą się w internecie a najciekawsze będzie można usłyszeć w radiu.

Medialna promocja Euroregionu Glacensis PL”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska- Rzeczpospolita Polska 2007 -2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis „Przekraczamy granice” 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak