X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Nie żyje Barbara Grębecka

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 19:54
Nie żyje Barbara Grębecka, dziennikarka i reportażystka Polskiego Radia. Miała 84 lata.
Audio
Barbara Grębecka zaczęła pracę w Polskim Radiu w latach pięćdziesiątych, w czasie studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Przez pierwsze lata swojej pracy związana była z Programem 1 Polskiego Radia. W 1970 roku rozpoczęła pracę w Trójce.

W stanie wojennym została na kilka miesięcy odsunięta od anteny, potem wyjechała na placówkę do Rzymu. W 1988 roku wróciła do kraju i zajęła się reportażem i audycjami dokumentalnymi, poświęconymi głównie najnowszej historii Polski. Za swoja pracę otrzymała wiele nagród, w tym Złoty Mikrofon Polskiego Radia oraz Nagrodę Specjalną Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia SA (statuetka Melchiora) – za wieloletnią współpracę, niezawodność oraz wysoki poziom dokumentów i reportaży radiowych. 

Prywatnie była matką dziennikarki i reportażystki Ewy Ewart.
Zobacz więcej na temat: Barbara Grębecka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak