Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Magdalena Skawińska 12.01.2018

"Domofon" - reportaż Magdy Skawińskiej

Głosy w przestrzeni miejskiej. Z domofonu zamontowanego na ścienie Muzeum Współczesnego we Wrocławiu słyszymy opowieści kobiet z różnych stron świata. Skąd przyjechały? Dlaczego?
Domofony na ścianie Muzeum Współczesnego we WrocławiuDomofony na ścianie Muzeum Współczesnego we WrocławiuMagda Skawińska
Posłuchaj
  • Domofon - reportaż Magdy Skawińskiej.mp3

Kiedy domofony pojawiły się na osiedlu na którym mieszkała Joanna Synowiec, wtedy nastolatka, podobnie jak inni dzwoniła i uciekała. Po latach wykorzystała to urządzenie jako część instalacji artystycznej. Z domofonu słyszymy opowieści kobiet, które z różnych zakątków świata trafiły do Wrocławia. W swoich ojczystych językach opowiadają o swoich losach, pierwszych chwilach w tym mieście, powodach przyjazdu. Romka, Niemka, Meksykanka, Azerbejdżanka, Pakistanka. Jedne zostały, inne wróciły do swoich krajów. Nie rozumiemy ich, ale słyszymy. Głos w przestrzeni miasta.

Piątek 12.01.2018 godz. 21.30 Program 1

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe