X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Życie szeryfa” – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 17:10
Kowbojskie życie...
Audio
  • Życie szeryfa – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej.mp3

Ludzie w Rumii mówią do niego szeryf. Kowbojski kapelusz, chustka na szyi, długie włosy. Od dziecka zakochany w książkach przygodowych. Przygody i podróże układał sobie w głowie. Kochał jazdę na motorze. W wieku 20 lat miał wypadek motocyklowy, po którym do dzisiaj kuleje. Wymyślił sobie, że pod Rumią zbuduje sobie świat dzikiego zachodu. Biuro szeryfa, konie, jazda westernowa i dużo ludzi wokół. Niestety, kiedy prace były prawie na ukończeniu, mała nieuwaga i wszystko spłonęło. Myślał, że to znak z góry i ma tego nie robić. Postanowił jednak odbudować „rancho”. Wychowało się tam wielu młodych mieszkańców okolic. Szeryf jest dla nich wzorem i autorytetem, bo wybrał życie nietuzinkowe…


Zapraszamy do wysłuchania reportażu Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej pt. "Życie szeryfa" we wtorek, 9.10 0 godz. 21.10 w Jedynce.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wojowniczka". To dla niej trwa akcja "Po uśmiech Marysi"

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 19:00
9 lipca 2018 roku świat pana Łukasza Mituły zupełnie się zmienił. Wtedy dowiedział się, że jego 5-letnia córeczka, Marysia ma raka mózgu.
rozwiń zwiń