Reportaż

"Woda" - reportaż Andrzeja Urbańskiego

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 06:00
Wakacje to czas odpoczynku. Planując swój urlop, warto wcześniej zastanowić się, czy chcemy codziennie słyszeć gwar miasta, a na plaży leżeć jak przysłowiowe szproty w puszce, czy też potrzebujemy ciszy i leśnego zapachu igliwia.
Audio
Zatoka Pucka
Zatoka PuckaFoto: off the beaten path/shutterstock

Jak spędzają wolny czas nad Wybrzeżem turyści z Polski i czy przejmują się czwartą falą pandemii, o której mówi się coraz głośniej? By to, sprawdzić wybraliśmy się z Pucka poprzez Trójmiasto, Wyspę Sobieszewską, aż na Mierzeję Wiślaną.

***

Reportaż autorstwa Andrzeja Urbańskiego pt. "Woda" został wyemitowany czwartek (22.07) o godz. 18.45 na antenie radiowej Trójki. 

Czytaj także

Reportaż "Promowe historie" [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021 19:00
Nazywały się m.in. "Balbina", "Filutek" i "Regina". Turyści odwiedzający Świnoujście przez ponad 30 lat korzystali z małych pasażerskich promów, kursujących między wyspami Uznam i Wolin. Czasy się zmieniają i małe, stare pasażerskie promy, pełne ludzkiego gwaru, śmiechu, przekomarzań zostały zastąpione przez te dużo większe, nowoczesne. Niektórzy twierdzą, że dzisiejsze statki nie mają duszy. Chyba coś w tym jest, skoro tylu ludzi nadal czuje sentyment do małego "Fafika".
rozwiń zwiń