Reportaż

"Historia pewnych randek" - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2021 01:00
Fotografka Kasia Łoś zaprezentowała niedawno wystawę zdjęć "Two Swipes Right", czyli "Dwa przesunięcia w prawo". Wszystko zaczęło się od randkowania na Tinderze - popularnej aplikacji mobilnej, z której korzysta już ponad 50 milionów ludzi na całym świecie. Fotografka w ramach projektu zrobiła kilkadziesiąt portretów młodych mężczyzn, a także przeprowadziła z nimi rozmowy na temat współczesnego randkowania.
Audio
  • "Historia pewnych randek" - reportaż Antoniego Rokickiego
Michał - bohater wystawy
Michał - bohater wystawy Foto: Kasia Łoś

Bohaterowie wystawy wpuścili fotografkę do swoich domów, gdzie odbywały się sesje fotograficzne. Opowiedzieli o swojej samotności, nieudanych związkach, lękach, traumach z dzieciństwa, nieobecnych ojcach, a także planach i marzeniach na przyszłość. W reportażu wystąpi Michał - DJ Mi_Oś, trzydziestodwuletni mieszkaniec Warszawy, jeden z bohaterów wystawy.

***

Reportaż "Historia pewnych randek" autorstwa Antoniego Rokickiego został wyemitowany w środę (29.09) o godz. 21.15 na antenie radiowej Czwórki. 

Czytaj także

Stosunek Polaków do Powstania Warszawskiego. Reportaż "My i powstańcy" [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2021 11:00
Reportaż opowiada o stosunku Polaków do historii Powstania Warszawskiego. Z jednej strony - szacunku dla powstańców, skandowaniu haseł "Chwała bohaterom" podczas obchodów rocznicowych, z drugiej - dużej niewiedzy o powstaniu oraz koniunkturalności - hołubienia uczestników powstania podczas jego rocznicy i braku stałej opieki nad nimi w ciągu roku.
rozwiń zwiń