X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Reportaż radiowy na XI Festiwalu 'Dwa Teatry - Sopot 2011'

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 09:00
W dniach 18 – 20 czerwca odbędzie się XI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry – Sopot 2011”. W ramach festiwalu będą Państwo mogli posłuchać również reportaży radiowych i spotkać się z jego twórcami. Zapraszamy do Sopotu do Dworku Sierakowskich przy ul. Czyżewskiego 12, w godzinach 10.00 – 15.00, w niedzielę 19 czerwca.
Audio

Spotkania poprowadzi – Irena Piłatowska

10.00 - 10.45 – „Jestem niewidzialny” – Michał Słobodzian (Polskie Radio Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy)
Opowieść o nastolatku, który w tajemnicy przed rodziną i przyjaciółmi zmaga się z chorobą psychiczną. Kiedy osiąga swój największy sukces, nadchodzi załamanie… 

11.00 – 11.45 – „Hołodomor” – Jan Smyk (Polskie Radio Białystok)
Emerytowana lekarka z Siemiatycz, pani Francesca Michalska, swojego dzieciństwa nie może nie pamiętać, choć może byłoby lepiej zapomnieć... Jako dziesięcioletnia dziewczynka przeżyła w latach trzydziestych Wielki Głód na Ukrainie. Polityka władzy sowieckiej doprowadziła do śmierci głodowej milionów mieszkańców Ukrainy.

12.00 – 12.45 – „Nareszcie razem” - Hanna Bogoryja Zakrzewska (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia)
To co przydarzyło się rodzinie Artura Moci z Bochni mogłoby być scenariuszem do filmu. Artur stracił pamięć po napadnięciu go na parkingu stacji benzynowej i znalazł się na dworcu we Wrocławiu - 360 km od miejsca zdarzenia. Przez trzy miesiące żył wśród bezdomnych i próbował dowiedzieć się kim jest, korzystając z pomocy policji. W tym czasie rodzina szukała go również z pomocą policji, Fundacji Itaka, jasnowidzów. To przeżycie stało się punktem zwrotnym w dziejach rodziny, przewartościowało wszystko…

13.00 – 13. 45 – „Urok nieśmiertelny” – Irena Piłatowska (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia)
Józef Czajka od wielu lat kolekcjonuje wizerunki kobiet, ukazujące się w kalendarzach, na znaczkach pocztowych, kartach do gry, znaczkach wpinanych do klap marynarek itp. Jego zbiory są ogromne. Zorganizował kilka wystaw, na których udostępnia je publiczności.

14.00 – 15.00 – Fotokasty Sławomira Ostrowskiego z Polskiego Radia w Olsztynie
Projekcja dwóch najnowszych produkcji przygotowanych wspólnie ze Studiem Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Fotokasty to nowa forma prezentacji reportaży radiowych wraz z wizualizacją zdjęciową.

DWA TEATRY
Spotkania w Dworku Sierakowskich 19. 06. 20011, godz.10.00 – 15.00
ul. Czyżewskiego 12, Sopot

ZAPRASZAMY!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak