X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Razem ciekawiej" - Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 15:15
Piątek, 15 lipca, godzina 00.45, Program 4. Pewnego dnia w Golubiu - Dobrzyniu na rynku pojawiła się grupa młodych ludzi z aparatami w rękach i czarnych jednakowych T-shirtach.
Audio

 

Grupa młodych ludzi z aparatami w rękach otaczała wianuszkiem kilku starszych, odświętnie ubranych mieszkańców. Po chwili rozpoczęła się sesja fotograficzna. Starsi pozowali, młodsi robili zdjęcia. Byl to element projektu "Okiem Obiektywu", który wymyśliły: maturzyska Paulina oraz Pani Basia- bibliotekarka. A projekt ten dostał dofinansowanie w ramach programu "Młodzi menedżerowie kultury w bibliotekach", którego celem jest ożywienie małych miasteczek. Czy w Golubiu to się udało? W reportażu między innymi występują: Paulina Wodzyńska i Barbara Wasiluk z Golubia-Dobrzynia. Sylwia Skupiewska z Sępólna oraz Agnieszka Pajączkowska ze Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych "Ę".

Strona projektu "Młodzi menedżerowie kultury w bibliotekach"

Zobacz więcej na temat: Golub-Dobrzyń reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Niech się zadzieje" - Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 12:00
Poniedziałek, 27 czerwca, godzina 18.15, Program 3. Większość z nas uważa, że w małych miejscowościach i na wsiach nie dzieje się nic kulturalnie ciekawego. A to nieprawda.
rozwiń zwiń