X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Na jagody” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2011 11:44
Niedziela, 25 września, godzina 21.05, Program 1. Historia polsko-rosyjskiej miłości.
Audio

Mając 18 lat marzyła, że zostanie fryzjerką, będzie miała własny zakład w Moskwie. Po wakacjach miała rozpocząć szkołę, ale poszła sprzedawać jagody na targ i wszystko potoczyło się inaczej… Na targowisku podszedł do niej mężczyzna i powiedział, że kupi dwa wiadra jagód, ale ich nie weźmie. Chce, by w zamian spotkała się z nim w kawiarni.

/

Mężczyzna był Polakiem, biznesmenem z Sopotu. Z romansu wyszła wielka miłość. I choć, jak to czasem bywa w dużych interesach, on nagle stracił firmę i wszystko co posiadał, postanowili, już razem, zacząć od nowa. Wiosną tego roku pani Tatiana odebrała w Dworze Artusa statuetkę kobiety sukcesu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Chwila bliskości" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2011 09:00
Niedziela, 28 sierpnia, godzina 21.05, Program 1. Miłośnicy tanga kilka razy w tygodniu spotykają się w różnych miejscach na „Milongach”, by razem przeżywać radość i fascynacje tańcem
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nikt nie będzie cię kochał, tak jak ja..." – Anna Minkiewicz (PR Olsztyn)

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2011 12:19
Czwartek, 1 września, godzina 18.15 Program 3. Historia miłości sprzed lat. Pani Alina Zienkiewicz z Olsztyna ma 91 lat, ale wciąż wspomina swoją pierwszą miłość.
rozwiń zwiń