Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Agnieszka Walewicz 17.05.2012

„Tata … i Ania” - Marta Rebzda

Czwartek, 17 maja 2012, godz.13.40, Program 1. Anna prowadzi bloga mojsynfranek.pl. Opisuje na nim codzienne zmagania swoje i męża z bardzo rzadką chorobę genetyczną, na którą cierpi ich 15-sto miesięczny syn Franek.
Tata  i Ania - Marta Rebzdawww.mojsynfranek.pl

Ania ma w domu dwóch przedstawicieli rodzaju męskiego. Dwóch całkowicie nierozłącznych. Kim są? Pierwszy, Szymon, jak o nim mówi sama Ania, jest supermanem, super tatą, opiekunem, rehabilitantem, jest wszystkim dla tego drugiego, 15-sto miesięcznego Franka, który cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną, SMARD1. Gdy ponad rok temu Ania i Szymon usłyszeli po raz pierwszy tę skomplikowaną nazwę, i dowiedzieli się, że ich syn będzie wymagał opieki przez 24 godziny na dobę, podjęli decyzję, że tym, który na co dzień będzie się z nią zmagał będzie właśnie Szymon. Najlepszy tata, jakiego Franek mógł sobie wymarzyć. A Ania? Wróciła do pracy. Wiecznie w biegu. W wolnych chwilach opisuje prozę codziennego życia na swoim niezwykłym, pełnym optymizmu blogu mojsynfranek.pl. Z sukcesem. W lutym otrzymała nagrodę za Blog Roku 2011.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe