X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Tata … i Ania” - Marta Rebzda

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 10:00
Czwartek, 17 maja 2012, godz.13.40, Program 1. Anna prowadzi bloga mojsynfranek.pl. Opisuje na nim codzienne zmagania swoje i męża z bardzo rzadką chorobę genetyczną, na którą cierpi ich 15-sto miesięczny syn Franek.
Audio

Ania ma w domu dwóch przedstawicieli rodzaju męskiego. Dwóch całkowicie nierozłącznych. Kim są? Pierwszy, Szymon, jak o nim mówi sama Ania, jest supermanem, super tatą, opiekunem, rehabilitantem, jest wszystkim dla tego drugiego, 15-sto miesięcznego Franka, który cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną, SMARD1. Gdy ponad rok temu Ania i Szymon usłyszeli po raz pierwszy tę skomplikowaną nazwę, i dowiedzieli się, że ich syn będzie wymagał opieki przez 24 godziny na dobę, podjęli decyzję, że tym, który na co dzień będzie się z nią zmagał będzie właśnie Szymon. Najlepszy tata, jakiego Franek mógł sobie wymarzyć. A Ania? Wróciła do pracy. Wiecznie w biegu. W wolnych chwilach opisuje prozę codziennego życia na swoim niezwykłym, pełnym optymizmu blogu mojsynfranek.pl. Z sukcesem. W lutym otrzymała nagrodę za Blog Roku 2011.

Zobacz więcej na temat: reportaż tata
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Marzycielska poczta" – Marta Rebzda

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2011 19:00
Wtorek, 14 czerwca, godzina 18.15, Program 3. "Co można napisać w liście do chorej na białaczkę dziewczynki?” zastanawiają się pierwszoklasiści ze szkoły Montessori w Konstancinie-Jeziornej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Babcia Gosia pisze bloga" - Marta Rebzda

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2012 09:00
Wtorek, 7 lutego, godzina 13.40, Program 1. Babcia Gosia nie byłaby sobą, gdyby nie skorzystała z możliwości, jaką daje dzisiejszy świat, i nie zadebiutowała w blogosferze. Z tą tylko różnicą, że babcia Gosia nie pisze o sobie. Pisze bloga o swoim ukochanym wnuczku, który od kilku lat cierpi na autyzm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Sklepowisko Emaus" - Marta Rebzda

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2012 09:23
Wtorek, 27 marca 2012, godz. 18.15, Program 3. Na warszawskich Szmulkach powstał sklep charytatywny z używanymi meblami, ubraniami, zabawkami i innymi przedmiotami, które nadają się do powtórnego użytku.
rozwiń zwiń