X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Uszyć sobie szczęście” - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2012 19:40
Środa, 8 sierpnia 2012, godzina 18.15, Program 3. Spółdzielnia Socjalna Otwarci w Koninie istnieje od niespełna dwóch lat. Dobrze sobie radzi...
Audio

Wystarczyło znaleźć pomysł na biznes- mówi Dawid Martynowicz, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe - Próbowałem szukać pracy, ale bezskutecznie. W spółdzielni socjalnej Dawid zajmuje się obsługą sklepu internetowego i jest jej vice prezesem. Oprócz sklepu w Internecie, spółdzielnia dysponuje szwalnią, gdzie niepełnosprawni oraz osoby zagrożone wykluczeniem społecznym szyją odzież adaptacyjną, a także własne szczęście... 

Spółdzielnia Socjalna Otwarci w Koninie

Ekonomia Społeczna na Facebooku

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Nasza Opoka” – Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2011 10:10
Środa, 7 września, godzina 18.15, Program 3. Klucze to niewielka miejscowość w województwie małopolskim. Jeszcze rok temu siedem bezrobotnych kobiet wystawało w kolejkach do opieki społecznej. Dzisiaj to one gotują obiady dla tych, którzy pozostali klientami opieki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Leczenie pracą" - Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2011 10:10
Czwartek, 13 października, godzina 18.15, Program 3. Czy ktoś, kto pił wiele lat i wszystko stracił ma szanse na powrót do pracy? Czy osoba 50 –cio letnia, bezrobotna od 10 lat może zostać prezesem spółdzielni?
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Sztuka pracy” - Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2011 07:37
Wtorek, 6 grudnia, godzina 20.10, Program 1. Jak zazwyczaj pracują ludzie, którzy zniknęli z rynku pracy wiele lat temu a teraz próbują na niego wrócić? Magazyn Reporterów prowadzi Jerzy Zawartka.
rozwiń zwiń