X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Buty z duszą” - Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 12:12
Niedziela, 12 sierpnia, godzina 18.10, Program 1. Pan Jacek Kamiński od 33 lat jest szewcem. Kontynuuje rodzinną tradycję. Jego stryj Brunon Kamiński od 12 roku życia uczył się zawodu szewskiego. W 1943 roku otworzył w Warszawie Artystyczną Pracownię obuwia.
Audio

Wśród klientów byli ówcześni politycy, artyści, twarze znane z telewizji, a także obcokrajowcy i dyplomaci. Klientem pana Brunona był Władysław Gomułka, wykonał też buty z miękkiego białego nubuku dla Papieża Jana Pawła II.  Pan Jacek Kamiński poszedł w ślady stryja zaraz po maturze w 1979 roku. Rozpoczął u niego naukę zawodu. Prowadził potem pod jego okiem własny zakład. Po śmierci stryja przejął jego pracownię. Nadal wśród klientów jest wielu artystów, polityków, ludzi z pierwszych stron gazet. Wykonywał obuwie do filmów „Pan Tadeusz”, „Ogniem i Mieczem”, „Quo Vadis”, „Akademia Pana Kleksa”, „Wiedźmin”, do przedstawień teatralnych „Wesele”, "Taniec Wampirów”.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Na bosaka" – Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2011 12:30
Wtorek, 12 lipca, godzina 18.15, Program 3. Umawiają się na bose spacery po mieście. Młodzi ludzie, których chodzenie na bosaka „kręci”...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kochane buty" - Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 11:20
Wtorek, 29 listopada, godzina 18.15, Program 3. Są jednym z najważniejszych elementów naszego ubioru. Niektórzy z nas co sezon kupują sobie nowe i mają ich całą kolekcję. Innym wystarczy jedna para. Ale nikt nie wyobraża sobie bez nich życia. Buty.
rozwiń zwiń