X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Rodzic też człowiek” - Ewelina Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 11:47
Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, godz. 18.15, Program 3. Justyna Kuszewska jest psychologiem. Jako coach specjalizuje się w pracy z rodzicami, którzy są zmęczeni rutyną, zabiegani i zestresowani.
Audio

Pomaga im osiągnąć spokój wewnętrzny i poczucie, że panują nad swoim życiem. Towarzyszy w drodze do odzyskania równowagi we wszystkich sferach życia. Sama jest mamą i wie, że często zajmujemy się potrzebami naszych dzieci i szefów, i nie dbamy o siebie. A niezależnie od tego jakim typem człowieka czy rodzica jesteśmy nie da się uciec od świętej zasady, że jeśli nasze dzieci maja być szczęśliwe, to i my - rodzice - musimy tacy być! A to nie jest takie proste. Podejrzyjmy jak wygląda życie szczęśliwych rodziców i tych którzy w rodzicielstwie nie umieją znaleźć szczęścia w rodzicielstwie?

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Smykofonia" - reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 22:14
Poniedziałek, 14 stycznia 2013, Program 3. "Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!" - mówi Viola Łabanow, założycielka fundacji "Muzyka jest dla wszystkich", zajmującej się propagowaniem muzyki.
rozwiń zwiń