Trójka
Agnieszka Gierczak
25.11.2010
Z Trójką bezpieczniej na drogach!
Program III Polskiego Radia otrzymał nagrodę Partnera Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Laureaci nagrody Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego we wszystkich kategoriach wraz z prowadzącą galę Moniką Richardson. W imieniu Trójki statuetkę odebrał Adam Sobieraj (szósty od lewej).materiały promocyjne organizatora
Posłuchaj
-
Uzasadnienie przyznania nagrody
Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego jest organizacją działającą na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach oraz zmniejszenia liczby ofiar wypadków.Nagrodę, w pięciu kategoriach, przyznało po raz pierwszy.
Wśród nominowanych w kategorii media roku znalazły się, oprócz zwycięskiego Programu III, TVN i „AutoŚwiat”.
Prowadząca galę wręczenia nagród Monika Richardson tak uzasadniła zwycięstwo Trójki: "Za stałe podnoszenie w ramach swoich audycji problematyki ruchu drogowego, za częste apelowanie do kierowców o bezpieczną jazdę. Nadawana audycja „Radionawigator Trójki” informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym, przypomina kierowcom o konieczności zachowania bezpieczeństwa na drogach".
Warto dodać, że o zdjęcie nogi z gazu i bezpieczną jazdę apelujemy także w innych programach: „Trójkowym Budziku”, Zapraszamy do Trójki” czy „Tu Baronie”.