Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nasza redakcja

Nazywamy się "Cztery pory roku", ale w czerwcu, lipcu i sierpniu zmieniamy nazwę na... "Lato z radiem"! Według badań audytorium Jedynki (Radio Track SMG/KRC, lipiec-grudzień 2009) nasze pasmo to najchętniej wybierana audycja Polskiego Radia. Według pomiarów, każdego dnia "Czterech pór roku" słucha ponad 2 300 000 ludzi. "Lata z radiem" jeszcze o milion słuchaczy więcej. Dziękujemy!

Redakcja "Lata z radiem" i "Czterech pór roku" to jeden z najmłodszych i najbardziej dynamicznych zespołów w Jedynce. Naszym szefem jest obecnie Roman Czejarek. Programy prowadzą (oprócz Romka) Marta Kielczyk, Zygmunt Chajzer, Sława Bieńczycka i Karolina Rożej. Wydawcami audycji są Andrzej Szyszko, Małgorzata Raducha i Karolina Rożej. Prognozy pogody przygotowuje specjalnie dla Państwa Bogdan Sawicki. Reporterami są Nina Karczmarewicz, Dominka Jenc, Anita Karwacka i Wojciech Urban. Po Polsce oprowadza naszych słuchaczy wspominana już niezawodna Sława Bieńczycka, po świecie wędruje Katarzyna Skorska. Producentem jest Urszula Kuczyńska.

Można do nas napisać na adres: "Lato z radiem" / "Cztery pory roku", Polskie Radio S.A., Program Pierwszy, Al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa. Telefon do Redakcji czynny w czasie programu (pod tym numerem dyżurują również nasi eksperci) to +48 22 645 22 66.

Sygnałem naszej audycji jest popularna Polka Dziadek. Jak wynika z badań, jest to najbardziej rozpoznawalny sygnał audycji radiowej w Polsce. Oczywiście bardzo nam z tego powodu miło. Ale uwaga - wbrew obiegowym opiniom Polka Dziadek nie jest utworem pochodzącym z Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express