Logo Polskiego Radia
Nasza redakcja

Nazywamy się "Cztery pory roku", ale w czerwcu, lipcu i sierpniu zmieniamy nazwę na... "Lato z radiem"! Według badań audytorium Jedynki (Radio Track SMG/KRC, lipiec-grudzień 2009) nasze pasmo to najchętniej wybierana audycja Polskiego Radia. Według pomiarów, każdego dnia "Czterech pór roku" słucha ponad 2 300 000 ludzi. "Lata z radiem" jeszcze o milion słuchaczy więcej. Dziękujemy!

Redakcja "Lata z radiem" i "Czterech pór roku" to jeden z najmłodszych i najbardziej dynamicznych zespołów w Jedynce. Naszym szefem jest obecnie Roman Czejarek. Programy prowadzą (oprócz Romka) Marta Kielczyk, Zygmunt Chajzer, Sława Bieńczycka i Karolina Rożej. Wydawcami audycji są Andrzej Szyszko, Małgorzata Raducha i Karolina Rożej. Prognozy pogody przygotowuje specjalnie dla Państwa Bogdan Sawicki. Reporterami są Nina Karczmarewicz, Dominka Jenc, Anita Karwacka i Wojciech Urban. Po Polsce oprowadza naszych słuchaczy wspominana już niezawodna Sława Bieńczycka, po świecie wędruje Katarzyna Skorska. Producentem jest Urszula Kuczyńska.

Można do nas napisać na adres: "Lato z radiem" / "Cztery pory roku", Polskie Radio S.A., Program Pierwszy, Al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa. Telefon do Redakcji czynny w czasie programu (pod tym numerem dyżurują również nasi eksperci) to +48 22 645 22 66.

Sygnałem naszej audycji jest popularna Polka Dziadek. Jak wynika z badań, jest to najbardziej rozpoznawalny sygnał audycji radiowej w Polsce. Oczywiście bardzo nam z tego powodu miło. Ale uwaga - wbrew obiegowym opiniom Polka Dziadek nie jest utworem pochodzącym z Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express