Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Mikołaj Wróblewski 27.05.2011

Łzy

Zespół powstał w 1996 roku i jest obecnie jedną z najważniejszych formacji pop-rockowych w Polsce.
ŁzyŁzy

Dotychczas ukazało się sześć albumów grupy, z których trzy: "W związku z samotnością", "Nie czekaj na jutro" i "The Best of 1996-2006" osiągnęły status Platynowej Płyty, a krążek "Jesteś jaki jesteś" - Złotej Płyty. W maju tego roku ukazał się najnowszy album zespołu pt.: "Bez Słów".

Każdy koncert ŁEZ to niezapomniana dawka energii, wspaniałych przebojów i widowisko na wysokim poziomie. Do największych przebojów grupy należą m.in.: "Oczy szeroko zamknięte", "Agnieszka", "Narcyz", "Jestem, jaka jestem", "Gdybyś był", "Puste słowa" i "Niebieska sukienka". Łzy mają na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, m.in. dwie SuperJedynki, trzy Mikrofony Popcornu, II miejsce w plebiscycie "Telekamery", a także II miejsce na festiwalu Top Trendy.

Rok 2010 był przełomowym w historii zespołu – zakończył o współpracę z Rock House Entertainment oraz rozstał się z Anną Wyszkoni. Nową wokalistką została Sara Chmiel. Koncertowy debiut w nowym składzie miał miejsce w Warszawie w styczniu tego roku podczas XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express