Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Kamila Kolanowska 01.06.2012

Roman Czejarek

Prawdziwy człowiek renesansu - przy okazji szef naszego zespołu.
Roman CzejarekRoman CzejarekMarlena Borawska/Polskie Radio

Pisząc o Romku trudno wyliczyć wszystko, co robił, bo jest tego tak dużo. Przez 16 lat dowodził "Latem z Radiem”, organizując największe i najgłośniejsze trasy koncertowe - w sumie ponad pół tysiąca olbrzymich imprez! Napisał dziesięć grubych książek i setki artykułów prasowych.

Pracował już w radiu komercyjnym i publicznym. W Telewizji Polskiej prowadził legendarne "Nocne rozmowy”, teraz rządzi teleturniejem "Gilotyna” oraz widać go w "Pytaniu na śniadanie” w TVP2. Jego biurko pełne jest nagród za najlepsze reportaże, słuchowiska oraz fotografie przyrody.

Nasz Romek jest także podróżnikiem. Należy do elitarnego grona zdobywców najgłębszego na świecie Kanionu Colca w Peru. Był tam kilka razy i przy tej okazji schudł o 17 kg. W wolnych chwilach Romek zbiera stare kartki pocztowe i czarne analogowe płyty - w sumie ma ich już kilkanaście tysięcy sztuk...

Jego prywatna strona to www.czejarek.pl

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express